Jest taki dzień, czyli wigilia w przedszkolu undefined

Jest taki dzień, czyli wigilia w przedszkolu

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najpiękniejsze, najcieplejsze, rodzinne, pełne radości chwile. Pewnie dlatego już z początkiem grudnia czuć, słychać i widać świąteczne przygotowania do tego wyjątkowego spotkania Wigilijnego, które łączy i napełnia nasze serca niezwykłą radością, życzliwością, której na co dzień czasami tak bardzo nam brakuje.
Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszej przedszkolnej rodzinie przeżywamy go bardzo uroczyście.
W dzień przedszkolnej Wigilii 21 grudnia 2018 r. w każdej grupie i w całym Samorządowym Przedszkolu nr 11 im. Misia Uszatka od rana panowała radosna, ożywiona atmosfera.
Dzieci bardzo chętnie pomagały w tym dniu w przygotowaniach. Wspólnie nakrywały do stołu, ustawiały krzesła, rozkładały serwetki. O wyznaczonej godzinie wszystkie grupy zebrały się na holu, gdzie wspólnie śpiewano kolędy. Pani dyrektor złożyła dzieciom, nauczycielom, wszystkim pracownikom przedszkola najlepsze bożonarodzeniowe życzenia
a także rozdała dzieciom prezenty. Obdarowane dzieci wróciły do swoich sal, gdzie podzieliły się opłatkiem, złożyły sobie wzajemnie życzenia. Atmosfera była prawdziwie rodzinna, a odświętne stroje wszystkich podkreślały rangę tego dnia.
Wiola Jadach