"Jestem przyjacielem przyrody" undefined

"Jestem przyjacielem przyrody"

Dziecko żyje i rozwija się w otoczeniu przyrody. Nasze przedszkole położone blisko Parku Lotników, co daje nam źródło jego przeżyć i wiedzy. Wszelkie kontakty z przyrodą opierają się na codziennej obserwacji, zwłaszcza podczas spacerów, które stanowi główne źródło poznania.
W tym roku szkolnym realizujemy program "Jestem przyjacielem przyrody"Zasadziliśmy świerki przed przedszkolem,dokarmialiśmy ptaki,wiewiórki w parku,zawiesiliśmy również budkę dla szpaczka.
Aby poszerzyć zainteresowania i rozbudzić w dziecku zaciekawienie zorganizowaliśmy liczne zabawy i doświadczenia chemiczne,fizyczne.Pomogły nam w tym również warsztaty muzyczne z uczniami z szkoły muzycznej, warsztaty w MDK, spotkania z fizykiem,elektrykiem.
22.04.2016
Renata Pala