KALI W PRZEDSZKOLU undefined

KALI W PRZEDSZKOLU

W poniedziałek nasze przedszkole odwiedził nietypowy gość- kundelek Kali, piesek ze Schroniska "Rafik" w Bolesławcu.
Opiekunka psa- pani Ewa, pracownik schroniska dla bezdomnych zwierząt, przedstawiła dzieciom prezentację na temat opieki i różnorodnych zachowań bezdomnych kotków i psów.
Jak nam powiedziała, obecnie w schronisku czeka na adopcję 300 bezpańskich zwierząt .
W ramach współpracy ze Schroniskiem dla bezdomnych zwierząt RAFIK w Bolesławiu, prowadzonym przez Olkuskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt, nasze przedszkolaki, dzięki hojności i dobremu sercu swoich rodziców, przekazały dla schroniska zwierząt dużą ilość karmy dla psów i kotów, koce, ręczniki oraz kołdry.
Jedna z rodzin naszego przedszkolaka zdeklarowała adopcję sympatycznego kotka, za którą jesteśmy bardzo wdzięczni.
Już wkrótce w ich domu zawita mały kotek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom i zachęcamy do dalszego wsparcia działalności schroniska.
Wieslawa Dudek