"Kangurki" z wielkanocną wizytą, 14-15.04.2014 undefined

"Kangurki" z wielkanocną wizytą, 14-15.04.2014

W dniach 14.04. – 15.04. br. "Kangurki" odwiedziły przedstawicieli środowiska lokalnego z życzeniami wielkanocnymi.

Przedszkolaki pod opieką p. Elżbiety Kubackiej odwiedziły Szkołę Podstawową nr 153, Samorządowe Przedszkole nr 137, Klub Osiedlowy "Jordanówka", Filię nr 9 Krowoderskiej Biblioteki Publicznej w Krakowie, Przychodnię Lekarską na osiedlu Widok, Specjalistyczne Centrum Stomatologii "Dentima", Aptekę "Na Widoku" oraz siedzibę Rady Dzielnicy VI mieszczącą się w budynku KS "Bronowianka". Ponad to przekazaliśmy życzenia do Szkoły Podstawowej nr 50 a także odwiedziliśmy Dyrekcję naszego Przedszkola.

Dzieci złożyły wielkanocne życzenia oraz wręczyły kartki świąteczne i stroiki. Przedszkolaki zostały bardzo miło przyjęte oraz obdarowane różnymi drobiazgami i słodyczami. Była to doskonała okazja nie tylko do spotkania świątecznego, ale i do poznania przez dzieci ważnych miejsc w ich najbliższej okolicy a przede wszystkim spotkania z przedstawicielami środowiska lokalnego z którymi od wielu lat współpracuje nasze Przedszkole.

Elżbieta Kubacka

07.05.2014