Kanonizacja Jana Pawła II undefined

Kanonizacja Jana Pawła II

Dnia 27.04.14 r. zostanie kanonizowany Jan Paweł II. Ciesząc się tą radosną wiadomością, jako społeczność Przedszkola, pragniemy przygotować się do tego wydarzenia. Dlatego już dzisiaj- (25.04.) by przybliżyć dzieciom postać Ojca Świętego ( od lat dziecięcych, poprzez lata młodzieńcze, lata okupacji aż do lat pełnienia posługi kapłańskiej) zaprosiliśmy ks. Jacka Piekielnego by porozmawiał z dziećmi na temat kanonizacji Jana Pawła II. Ksiądz Jacek w bardzo obrazowy sposób opowiadał dzieciom o świętości i życiu Jana Pawła II. Wraz z księdzem dzieci wspaniale bawiły się, były piosenki w tym również zaśpiewana przez dzieci ulubiona przez Jana Pawła II "Barka" oraz wspólna modlitwa. Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał od księdza obrazek z litanią do Świętego Jana Pawła II.
25.04.2014
Arleta Gorzelana