Relacje

Subskrybuj
Karnawałowy Bal Przebierańców

Karnawałowy Bal Przebierańców

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.
W dniu 04.02.2019r. w naszym Przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy.Tego dnia już od rana w Przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać m.in. wróżki, królewny, biedroneczki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.
Podczas balu dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć w parach. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich
do wesołej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, Kaczuch. Przedszkolaki miały także okazję uczestniczyć w konkursach i zabawach grupowych. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.
Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
wpis edytowano 2019-02-11, 23:14
Komentarze
Avatar
Aby dodawać komentarze musisz się zalogować lub zarejestrować
pozostało:
Brak komentarzy.