"KAŻDY MIŚ - JUŻ BEZPIECZNY OD DZIŚ" PROJEKT EDUKACYJNY W GRUPIE "MISIÓW" undefined

"KAŻDY MIŚ - JUŻ BEZPIECZNY OD DZIŚ" PROJEKT EDUKACYJNY W GRUPIE "MISIÓW"

Projekt edukacyjny "Każdy miś - już bezpieczny od dziś" będzie realizowany w miesiącach kwiecień - czerwiec 2013r.

Istotnym w realizacji projektu jest zachęcenie dzieci do otwarcia się na siebie samego oraz na otoczenie. Spełnienie tych wymagań pozwoli na poszerzenie wiedzy dzieci, odkrycie nowych możliwości i ośmielenie ich do korzystania z tego co potrafią, brania czynnego udziału w sytuacjach nowych, przełamania strachu przed podejmowaniem działań pomocowych.

W ramach realizacji projektu "Misie" zapoznawały się z podstawowymi zasadami obowiązującymi w ruchu drogowym, wykonały prace plastyczne związane z tym tematem, poznały numery alarmowe i nabywały umiejętności wzywania pomocy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji projektu.
21.04.2013
Danuta Sieklucka