"Kim zostanę jak dorosnę ?- przedszkolak poznaje zawody- sprzedawca" undefined

"Kim zostanę jak dorosnę ?- przedszkolak poznaje zawody- sprzedawca"

" Kim zostanę jak dorosnę?- przedszkolak poznaje zawody- sprzedawca"

4 marca dzieci z grupy Skrzaty, Tygrysy i Niedźwiadki wybrały się na wycieczkę do sklepów , aby poznać pracę sprzedawcy. Przedszkolaki odwiedziły kilka sklepów, między innymi spożywczy, zielarsko -medyczny, papierniczy, pasmanterię, aptekę, sklep z firanami,kwiaciarnię. Dzieci z grupy Tygrysów po zwiedzeniu sklepu spożywczego samodzielnie kupowały lizaki płacąc gotówką, odbierały resztę oraz paragon za dokonane zakupy. Niedźwiadki poznawały pracę sprzedawcy w sklepie pasmanteryjnym, gdzie kupiły wstążki. Grupa skrzatów odwiedziła sklep papierniczy, każde dziecko kupiło dla siebie wybrany zeszyt. Podczas zakupów przedszkolaki utrwaliły sobie nazwy sklepów, asortyment towarów, oraz zasady zachowania się w miejscach publicznych. Wszystkim dzieciom podobała się praca sprzedawcy, chociaż zgodnie przyznały ,że nie jest to łatwa praca.
17.03.2019
Renata Szandar