KINO ZA BATERIE undefined

KINO ZA BATERIE

Dnia 14 lutego 2019 roku w czwartek wszystkie przedszkolaki wybrały się do Multikina na film "Sekretne życie kotów". Była to opowieść o kocie Oskarze, który opuszcza cieplutkie mieszkanko, aby odszukać swoją mamę w niezwykłej krainie Miaukocji. Nasz kotek przeżywa wiele zabawnych przygód, bywa też w bardzo niebezpiecznych sytuacjach. Czasami robi się smutno i niejednemu przedszkolakowi zakręciła się w oku łezka. Na szczęście wszystko dobrze i szczęśliwie się zakończyło.

Film ten mogliśmy oglądnąć dzięki zaangażowaniu dzieci i rodziców w akcję zbiórkową "KINO ZA BATERIE", którą prowadzi nasze przedszkole.

Bardzo Państwu dziękujemy i zachęcamy do dalszej zbiórki zużytych baterii. Chcielibyśmy zrobić taki prezent naszym podopiecznym z okazji DNIA DZIECKA w czerwcu.
opracowała Agnieszka Młodnicka
Małgorzata Kosakowska