Kogo gościły "Misie"? undefined

Kogo gościły "Misie"?

W czwartek 23.02.2017r. odwiedziła grupę "Misiów" pani Maria Biczysko. W ramach akcji "CZYTAJĄCE PRZEDSZKOLA" zaprezentowała nam bajkę pt. "Przygody Guliwera". Pani Maria wystąpiła w roli babci naszego Jasia z czego bardzo się cieszymy. Zachęcamy rodziców, babcie i dziadków naszych Misiaczków do przyjścia do przedszkola w celu poczytania dzieciom bajek. Prosimy o wcześniejsze umówienie się z wychowawcą co do terminu wizyty. Dzieci ucieszą się z wystąpienia swoich bliskich, a będzie to zarazem urozmaicenie prezentacji czytanego tekstu.
Gościem grupy Misie była także pani Benia Okoń- bibliotekarka. Przeczytała nam książeczkę o Sindbadzie. Następnie dzieci plotły dywan na prostym krośnie. Bardzo im się podobało to zajęcie. Dziękujemy naszym gościom za poświęcenie nam czasu.
26.02.2017
Kamila Gaj