Kolejny przedszkolny dzień pełen wrażeń. undefined

Kolejny przedszkolny dzień pełen wrażeń.

Każdy dzień w przedszkolu to dla naszych Miluśińskich okazja do wspaniałej zabawy i nauki. Zajęcia przedszkolne pozwalają dzieciom coraz lepiej poznawać i zrozumieć otaczający świat.
W ten wtorek przedszkolaki z entuzjazmem m.in. brały udział w pieczeniu pierników na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, pilnie przygotowywały się także do występów na tą wyjątkową okazję.
W ramach przedszkolnej akcji "W świat z książką w dłoni" dzieci z uwagą wysłuchały bajek czytanych przez panią Karolinę- mamę Floriana i Zosi. Pięknie dziękujemy Jej za prezentację i poświęcony czas.
Dobrej rozrywki i nauki dostarczyliśmy Maluchom poprzez spektakl teatralny "żywego planu" "Przygody Okruszki". Podczas przedstwienia, pełnego śpiewu, tańca i dobrego humoru, dzieci doskonale sie bawiły i przypomniały sobie zasady dobrego zachowania. To był pracowity, ale niezmiernie interesujący przedszkolny dzień.
Juto też będzie ciekawie.
17.01.2017
Wieslawa Dudek