Dzień Dokarmiania Zwierzyny Leśnej

Komunikat Dyrektora Gminnego Przedszkola nr 1 w Trzciance

Szanowni Rodzice,

w związku z planowanym otwarciem przedszkola od dnia 25 maja 2020 r., proszę o informację, czy deklarują Państwo chęć skorzystania z opieki przedszkolnej w trakcie trwania epidemii COVID-19 .
W tym celu należy wypełnić ANKIETĘ, która została zamieszczona jako załącznik do ogłoszenia i odesłanie jej na grupowego maila.

Grupa 3-latki " Krasnoludki" – [email protected]
Grupa 4-latki "Biedronki" – [email protected]
Grupa 5-latki "Pszczółki" – [email protected]
Grupa 5-latki " Żabki" – [email protected]
Grupa 6-latki "Sowy" – [email protected]
Oddział żłobkowy " Smerfy" – [email protected]

Dane te, są nam potrzebne do zaplanowania organizacji pracy przedszkola i wyżywienia.

Zgodnie z zaleceniem GIS w przedszkolu wprowadzony zostaje REŻIM SANITARNY oraz ZMIANA ORGANIZACJI PRACY. Przestrzegane będą stałe godziny przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola wg ankiety deklarującej pobyt przesłanej przez rodzica do przedszkola. Na jej podstawie, dzieci będą przydzielane do grup zbliżonych wiekowo.

Na odpowiedź drogą mailową czekamy do 15 maja do godziny 10.00.

O ostatecznej decyzji o przyjęciu dziecka do przedszkola wychowawca grupy powiadomieni Państwa najpóźniej do dnia 20 maja 2020r. do godz. 14.00 telefonicznie lub mailowo.

Informuję, że zgodnie z wytycznymi MEN w pierwszej kolejności przedszkole zapewni opiekę dzieciom rodziców obojga czynnie pracujących, których charakter pracy i wykonywane obowiązki zawodowe wymagają przebywania poza miejscem zamieszkania. Pierwszeństwo, zgodnie z zaleceniami MEN, mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Proszę o zapoznanie się z zamieszczoną na stronie internetowej przedszkola PROCEDURĄ BEZPIECZEŃSTWA , która będzie obowiązywała na terenie placówki w okresie pandemii covid-19.

z poważaniem
Elżbieta Frątczak