Koncert Kolęd w Kościele Parafialnym w Szarowie undefined
Trzech Króli

Koncert Kolęd w Kościele Parafialnym w Szarowie

"Kolęda głosi wszystkim krajom.
Niech będzie Bogu chwała!
I pokój ludziom, który daje
Dzieciątka rączka mała."

Tradycyjnie 6 stycznia, w Święto Trzech Króli, Przedszkolaki z Dąbrowy wystąpiły w Kościele Parafialnym w Szarowie na uroczystym Koncercie Kolęd. Dzieci z naszego Przedszkola bardzo lubią okres Bożonarodzeniowy, w którym śpiewa się kolędy i dlatego z niecierpliwością oczekują też na noworoczny występ w Kościele. W tym roku Przedszkolaki zaprezentowały zarówno tradycyjne, znane wszystkim kolędy, jak również te mniej popularne. W ich repertuarze znalazły się także przepiękne pastorałki. Przedszkolaki wykonywały kolędy wspólnie, ale występowali również zdolni soliści. Na twarzach małych wykonawców cały czas gościł uśmiech, co niewątpliwie świadczy o tym, że kolędowanie sprawiało im ogromną radość i satysfakcję. Mamy nadzieję, że już co roku będziemy razem zbierać się przy żłóbku Pana, aby śpiewem uczcić Jego Narodzenie.

08.01.2018
Joanna Pieprzyca