Koncert Muzyczny

Koncert pt. "Pięcioliniowe psotki"
07 czerwca 2019r. w naszym przedszkolu już po raz ostatnim w tym roku szkolnym mieliśmy przyjemność uczestniczyć w koncercie granym przez muzyków z Filharmonii Dolnośląskiej z Jeleniej Góry.
Cały sezon muzycznych przygód za nami ale to jeszcze nie koniec szalonych pomysłów. Koncert pt. "Pięcioliniowe psotki" nawiązywał do opowieści o Pani Gamie i jej rozbrykanych nutkach, które przed wakacjami są już gotowe do drogi, psocą i szaleją…! Muzyka wcale nie była taka poważna. Wkradło się w nią szaleństwo.
W radosnej atmosferze posłuchaliśmy te pięcioliniowe psotki i trochę się poruszaliśmy w ich rytmie. Dzieci cieszyły się a my razem z nimi. Teraz czekamy na kolejny sezon i nowe audycje umuzykalniające dla przedszkolaków.
P- LE