Konkurs kolęd w Wróblowicach  undefined

Konkurs kolęd w Wróblowicach

09.01.2019 odbył się w Przedszkolu Niepiblicznym w Wróblowicach I KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK , w którym wzięli udział przedszkolacy z naszego przedszkola i innych przedszkoli. Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz umożliwienie dzieciom prezentowania swoich umiejętności i zdolności wokalnych. Konkurs przebiegał w miłym, świątecznym nastroju. Wszystkie dzieci
z dużym zaangażowaniem, pod kierunkiem swych wychowawczyń przygotowały się do występu. Uroku występom dodały przygotowane piękne stroje o charakterze Bożonarodzeniowym. Przedszkolaków oceniało jury konkursowe. Poziom konkursu, jak orzekło jury, był bardzo wysoki i wyrównany, wszyscy uczestnicy zaśpiewali pięknie. Ostatecznie wyłoniono trzech laureatów którzy otrzymali wyróżnienia. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi, a przedszkola biorące udział w konkursie pamiątkowymi statuetkami. Za sprawą przepięknie wykonanych kolęd i pastorałek jeszcze raz poczuliśmy magię świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy wspanialej organizacji.
15.01.2020
Renata Irytowska Nowak