Konkurs Palma Wielkanocna undefined
Wielkanoc

Konkurs Palma Wielkanocna

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu miejskiego i rodzinnego Palma Wielkanocna. Na konkurs wpłynęło ponad 50 palm zrobionych przez dzieci z przedszkoli i zerówek szkolnych, a także prace zrobione w konkursie rodzinnym.

Na początku uroczystości zaproszonym dzieciom zaprezentowały się przedszkolaki z grupy Kangurków z przedstawieniem "Kura czy jajko?" Potem wszyscy wspólnie bawili się przy dźwiękach pianina, aż nastąpiła najbardziej oczekiwana chwila wręczenie przez panią dyrektor Marlenę Pieczara nagród dla laureatów konkursu.

Impreza zakończyła się słodkim poczęstunkiem. Po uśmiechniętych minach dzieci widać, że uroczystość była udana.Proszę zobaczyć jakie piękne palmy wykonały dzieci ze swoimi opiekunami.
11.04.2013
Regina Lison