Konkurs Patriotyczny  undefined

Konkurs Patriotyczny

W poniedziałek w naszym przedszkolu odbył się konkurs patriotyczny. Ilość dzieci biorących w nim udział mile nas zaskoczyła :)
Dzieci były świetnie przygotowane: niektóre z nich przygotowały ze swoimi rodzicami przepiękne kotyliony, które nadal możemy podziwiać ponieważ umieściliśmy je na tablicy z pracami. Inne dzieci nauczyły się wierszyka patriotycznego, który zaprezentowały na forum, te najbardziej odważne zaśpiewały piosenkę patriotyczną. Ponieważ dla nas każdy jest zwycięzcą, dyplomy i upominki za udział w konkursie dzieci otrzymają w dniu zakończenia roku szkolnego.
Konkursem patriotycznym rozpoczęliśmy świętowanie Dnia Dziecka w naszym przedszkolu. Potem przenieśliśmy się na plac zabaw, gdzie doskonale bawiliśmy się. Dzieci brały udział w różnych konkurencjach sportowych , bawiliśmy się też w berka, ciuciubabkę i inne ulubione zabawy.
04.06.2018
Agnieszka Kozioł