Konkurs Piosenki Dziecięcej undefined

Konkurs Piosenki Dziecięcej

W dniu 15 marca 2014 roku dwie dziewczynki z grupy Ekoludków Monika Przylepa i Monika Kucharska brały udział w VII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PIOSENKI
"MAC EDUKACJA" (DLA SOLISTÓW)POD NAZWĄ
"PODRÓŻE Z PIOSENKĄ W MUZYCZNY ŚWIAT MAC EDUKACJA". Celem konkursu była popularyzacja, wśród dzieci i młodzieży, utworów muzycznych "MAC Edukacja". Organizatorem konkursu był, przy udziale urzędu miasta i gminy Dobiegniew, Pan
Adam Deneka – kierownik artystyczny zespołu muzyki dawnej "Flauto dolce"
z Drezdenka oraz edukator wydawnictwa "MAC Edukacja" prowadzący ogólnopolskie konferencje z zakresu muzyki.
Dziewczynki zaprezentowały się w piosenkach: "Na miotłach" , oraz "Na cztery i na sześć". Otrzymały gromkie brawa, podziękowania i dyplomy. Bardzo miło zostały przywitane przez resztę uczestników, po raz pierwszy miały możliwość wystąpienia wokalnego na większej scenie, co dostarczyło nowych, cennych doświadczeń.

24.03.2014
Iwona Wilk