Konkurs plastyczny - "Barwy jesiennego drzewa". undefined
Pierwszy Dzień Jesieni

Konkurs plastyczny - "Barwy jesiennego drzewa".

ROZSTRZYGNIĘCIE MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO ORGANIZOWANEGO PRZEZ PRZEDSZKOLE NR 5 W LUBLINIE

W Przedszkolu nr 5 w Lublinie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla dzieci przedszkolnych.

Tematem konkursu było: Barwy jesiennego drzewa. Prace plastyczne wykonały dzieci z grupy "Motylki": Maja, Miłosz i Oliwia pod kierunkiem pani Agnieszki i Pani Beatki.

Wszystkie konkursowe prace były piękne i dopracowane. Jury miało problem aby wybrać najpiękniejszą i dlatego postanowiło, że nagrodzi wszystkich uczestników konkursu dyplomami, upominkami i słodkościami.

Dzieci z Przedszkola nr 5 przygotowały dla uczestników konkursu występy artystyczne, a po rozdaniu nagród i dyplomów przez Panią Dyrektor mali artyści zostały zaproszone na słodki poczęstunek.

Gratulujemy naszym uczestnikom sukcesów i życzymy dalszych w rozwijaniu ekspresji plastycznych.
03.12.2012
Nauczycielki Przedszkola