KONKURS PLASTYCZNY "CZERWONY KAPTUREK" undefined

KONKURS PLASTYCZNY "CZERWONY KAPTUREK"

Dzieci z grupy "Motylki" wzięły udział w konkursie plastycznym ogłoszonym przez Teatr H. Ch. Andersena, którego tematem był "Czerwony Kapturek", a dokładnie jego fragment dotyczący jak wilk połknął Czerwonego Kapturka.? Warunkiem uczestnictwa było wykonanie pracy plastycznej za pomocą kredek i dostarczenie jej do 28 września do teatru. Chętne dzieci z wielką pomysłowością przystąpiły do wykonania zadania. Powstało wiele ciekawych, kolorowych prac.
Jury złożone z wybranych twórców realizujących przedstawienie "Czerwony Kapturek" oraz członków rady artystycznej Teatru "Andersena" dokona wyboru najlepszej pracy i przyzna wyróżnienia. Najlepsza praca zostanie wykorzystana jako projekt plakatu przedstawienia "Czerwony Kapturek" w reżyserii Jana Jerzego Połońskiego (premiera – grudzień 2012). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie www.teatrandersena.pl, a wszystkie prace biorące udział w konkursie będą zaprezentowane w wersji elektronicznej na profilu Teatru H. Ch. Andersena na stronie www.facebook.com.
28.09.2012
Nauczycielki Przedszkola