Konkurs plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki" undefined

Konkurs plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki"

14 lutego zakończył się w naszej placówce konkurs "Moja ulubiona postać z bajki". Skierowany był zarówno do dzieci jak i ich rodziców mając w swym założeniu cel integrujący rodzinę podczas tworzenia pracy. Przedsięwzięcie to spotkało się z dużym zainteresowaniem o czym świadczy ilość 32 dostarczonych prac.

Spośród bajkowych bohaterów najczęściej pojawił się Kubuś Puchatek - postać najwyraźniej najbardziej ulubiona przez dzieci. Ponadto dzieci namalowały: Prosiaczka, Spider Mena, Boba Budowniczego, Syrenkę, Krecika, Bolka i Lolka, Reksia, Miję, Hello Kitty, Misia Uszatka, Kaczora Donalda, Kłapouchego, Mustanga z Dzikiej Doliny oraz Autko. Wszystkie prace są wyjątkowe i można je oglądać jeszcze przez tydzień w naszym przedszkolu.
18.02.2013
Aleksandra Ryba