KONKURS RECYTATORSKI "ZDROWYM BYĆ" undefined

KONKURS RECYTATORSKI "ZDROWYM BYĆ"

18 kwietnia 2013r. był dniem, który przyniósł mnóstwo wrażeń i emocji przedszkolakom z naszego przedszkola jak równiez 5-latkom z oddziałoów przedszkolnych ze Szkoły Podstawowej w Goworowie, Pasiekach i Kuninie. Wszystko za sprawą konkursu recytatorskiego "ZDROWYM BYĆ" ,który zorganizowała pani dyr. Wiesława Wasilewska we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Goworowie.
Celem konkursu było wyrabianie postaw prozdrowotnych wśród dzieci,wspomaganie rozwoju mowy oraz włączanie do aktywnego współdziałania w życie przedszkola rodziców.
W konkursie udział wzięło 17 dzieci.
Wszystkie dzieci z naszego przedszkola pod bacznym okiem pani Jolanty Romanowskiej i pani Barbary Ostrowskiej przygotowali rodzice, za co serdecznie dziękujemy.
Pozostali uczestnicy konkursu to wychowankowie pani Stanisławy Lendziszewskiej i pani Doroty Dumały ze Szkoły Podstawowej w Goworowie oraz 5-latki pani Anny Kanclerz ze Szkoły Podstawowej w Kuninie i pani Hanna Sobczyk ze Szkoły Podstawowej w Pasiekach.
Występom dzieci przysłuchiwało się bacznie szanowne jury oraz rodzice, młodsze rodzeństwo i dziadkowie.

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody, które ufundowała Gminna Biblioteka Publiczna i osobiście wręczyła pani kierownik Krystyna Reluga.
Dzień pełen wrażeń zakończyła wspólna zabawa wszystkich przedszkolaków.
21.04.2013
Wiesława Wasilewska