"KONKURS SZOPEK" – ROZSTRZYGNIĘCIE undefined

"KONKURS SZOPEK" – ROZSTRZYGNIĘCIE

Początkiem listopada ogłoszony został w lusławickim przedszkolu konkurs na najbardziej praktyczną i oryginalną szopkę bożonarodzeniową.
Celem tego konkursu była integracja Rodziców i ich dzieci w celu przygotowania szopek.
W sumie doręczonych zostało 8 prac, z których wybranie trzech głównych miejsc było niezwykłym wyzwaniem dla Jury, w skład którego weszli Rodzice:
Magdalena Michalik,
Małgorzata Kwiek,
Jolanta Kubik,
Małgorzata Jasnos.
Po długich obradach Jury przyznało 3 główne miejsca, oraz wyróżnienia.
I miejsce: MICHAŁ PATER, MIKOŁAJ MALISZ
II miejsce: WIKTOR KORNAŚ, NIKOLA MALISZ
III miejsce: OLIWIER KLUZIK
Wyróżnienia otrzymali:
WERONIKA I KAROL OKAPA,
JAKUB BUDZYN,
ALAN DZIEDZIC.

Nagrody, oraz dyplomy dla wszystkich dzieci wręczone zostaną podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.
sponsorami nagród dla dzieci były wychowawczynie: mgr Edyta Olszewska-Kwiek, mgr Monika Dudzik oraz mgr Krystyna Biel.

Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom, oraz ich Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie prac na konkurs.

01.01.2013
EDYTA OLSZEWSKA-KWIEK