Koza w przedszkolu? Dlaczego nie!.... Dzień Zwierząt  undefined
Dzień Zwierząt

Koza w przedszkolu? Dlaczego nie!.... Dzień Zwierząt

Główną bohaterką zajęć związanych z Dniem Zwierząt była bardzo przyjazna koza, a to wszystko za sprawą niezastąpionej pani Mileny Kokot, która, mimo iż jej dzieci są uczniami szkoły podstawowej postanowiła nas dziś odwiedzić. Pani Milena odwiedziła nas w stroju "farmera- rolnika" by również opowiedzieć nam o trudnej pracy na roli. Pani Milena rozmawiała z dziećmi o zwierzętach gospodarskich. Jednak największą atrakcją była koza, którą przyniosła ze sobą pani Milena. Koza był a "atrapą" kozy, ale była bardzo miło i radośnie przyjęta przez dzieci. Chętne dzieci miały okazję wydoić kozę. Nie zabrakło również bajki przeczytanej przez panią Milenę oraz zabaw tanecznych. Pani Mileno dziękujemy i prosimy by nie zapomniała Pani o nas, gdy zrodzą się u pani wesołe pomysły do zabaw z dziećmi.
Arleta Gorzelana