Krasnoludki- Mali ekolodzy undefined

Krasnoludki- Mali ekolodzy

Dnia 21 kwietnia grupę Krasnoludków odwiedzili właściciele Przedsiębiorstwa Wielobranżowego "KOSZ" pani Basia i pan Darek Nowiccy- rodzice Frania. Nasi goście pięknie uświadamiali maluszki jak ważne jest dbanie o naszą Ziemię. Dzieci oglądały zdjęcia wysypisk, zaśmieconych lasów, ale stanowczo i zdecydowanie podobały im się zdjęcia lasów czystych i mieszkających w nich zwierzątek. Krasnoludki próbowały również segregować odpady do odpowiednich worków i wychodziło im to naprawdę znakomicie. Pani Basia i pan Darek obdarowali dzieci kolorowankami z rebusem oraz odblaskowymi kamizelkami. Najwięcej jednak emocji przyniósł przyjazd tzw. "śmieciary". Każdy krasnoludek miał okazję usiąść za jej kierownicą :) Serdecznie dziękujemy za wspaniałe spotkanie i obiecujemy segregować odpady, bo tak wiele można z nich uzyskać :)
Przedszkole Samorządowe w Miliczu