KSIĄŻKA NASZYM PRZYJACIELEM undefined

KSIĄŻKA NASZYM PRZYJACIELEM

Dnia 30.04. 2013 roku w naszym przedszkolu nastąpiło uroczyste otwarcie BIBLIOTEKI PRZEDSZKOLAKA.

Wszystkie dzieci, ze swoimi paniami, zgromadziły się na piętrze przed drzwiami z wielką, kolorową kokardą. Tam wspólnie poszukiwaliśmy odpowiedzi na pytania: co nam dają książki, czego można się z nich dowiedzieć, jak należy się z nimi obchodzić.

Pani Kasia opowiedziała dzieciom w jaki sposób można korzystać z biblioteki oraz ogłosiła KONKURS na jej najciekawszą nazwę.

Potem nastąpiło UROCZYSTE PRZECIĘCIE WSTĘGI przez przedstawicieli wszystkich grup.

Po uroczystym otwarciu drzwi każdy przedszkolak mógł wejść do środka i zapoznać się z wyglądem biblioteki.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za wzbogacenie naszego księgozbioru.
Dzięki Państwu zgromadziliśmy ponad 200 książeczek.

Z radością pragniemy poinformować, że już w pierwszym dniu otwarcia biblioteki zostały wypożyczone pierwsze książki.

-Alina Okularczyk -
02.05.2013