"Laki" Pudelek z butelek undefined

"Laki" Pudelek z butelek

Wielki Konkurs Ekologiczny dla Przedszkoli 2013 to konkurs plastyczny, w którym udział wzięły dzieci z naszego przedszkola. Hasłem tegorocznej edycji jest "Drugie życie śmieci".
Ideą konkursu jest zainteresowanie dzieci powtórnym wykorzystywaniem odpadów, czyli tzw. upcyklingiem. Wiele przedmiotów kończy swe "życie" przedwcześnie, mając przed sobą jeszcze wiele możliwości cieszenia nas swoją obecnością – a zwykle wystarczy tylko odrobina wyobraźni, by nadać im drugą "młodość" oraz sprawić, by odżyły na nowo i służyły nam w nowej roli.
Przedszkolaki zgodnie z własną wyobraźnią stworzyły: Najlepszego przyjaciela człowieka, pieska o imieniu "Laki", pudelka stworzonego z kartonów, płyt CD, oraz butelek plastikowych.
Piękny:)
26.11.2013