Leśniczy w grupie "Pszczółek" undefined

Leśniczy w grupie "Pszczółek"

Dnia 27 marca sześciolatki "Pszczółki" z Przedszkola Samorządowego odwiedził pracownik Nadleśnictwa Milicz pan leśniczy Paweł Kucharczyk. Z wykorzystaniem literatury dziecięcej, tablic demonstracyjnych, kart pracy, ptaków (maskotek) przeprowadził zajęcia dydaktyczne nt: "Wiosna w lesie". Dzieci rozwiązywały zagadki, rozpoznawały odgłosy ptaków, ćwiczyły spostrzegawczość wyszukując zwiastunów wiosny. W atrakcyjny sposób leśniczy przybliżył dzieciom wiele gatunków zwierząt, ptaków, kwiatów i drzew. Dzięki współpracy z Nadleśnictwem dzieci otrzymały zeszyty edukacyjne do kolorowania "Jak zmieniamy drzewo w drewno" oraz sadzonki drzew - jodły, świerku i daglezji, które zostały posadzone przy wejściu do przedszkola.
Panu Pawłowi serdecznie dziękujemy:)
08.04.2014
Przedszkole Samorządowe w Miliczu