Listopad w grupie: "Jaskółki" undefined

Listopad w grupie: "Jaskółki"

W listopadzie "Jaskółki" bawiły się różnymi materiałami, pomocami i zabawkami. Dzieci na zajęciach układały wzory z figur geometrycznych na dywanie, odrysowywały je na kartkach. Na zajęciach muzycznych wygrywały podane przez nauczyciela rytmy potrząsając instrumentami. Tańczyły do wesołych melodii z dziecięcego repertuaru. Poznały kroki walczyka. Wznosiły z klocków ciekawe budowle współpracując ze sobą w małych zespołach. Podczas ćwiczeń porannych dbaliśmy o właściwą kondycję i zdrowie.
16 listopada rozmawialiśmy o tolerancji, 20 listopada dzieci przypomniały sobie, jakie mają prawa. Wykonały też prace plastyczną: "Słoneczniki" Van Gogha. 25 listopada bawiliśmy się z okazji światowego Dnia Misia. Natomiast 30 listopada dzieci poznały tradycje związane z wróżbami andrzejkowymi..
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Karolina Grzywa