Lusławickie przedszkolaki z występami podczas Charytatywnego Pikniku Rodzinnego w Wesołowie undefined

"Człowiek jest wielki
nie przez to co posiada,
lecz przez to czym dzieli się z innymi"
Jan Paweł II

Dzieci z Przedszkola Publicznego z Lusławic zaproszone zostały wraz z wychowawczyniami Edytą Olszewską-Kwiek i Krystyną Biel na Charytatywny Piknik Rodzinny zorganizowany przez Stowarzyszenie Wsi Wesołów.
Przedszkolaki wcieliły się w role postaci z bajek i uświetniły piknik swoją obecnością.
Dzieci zaprezentowały przedstawienie pt. "Bajka z życzeniami", mix taneczny, oraz zaśpiewały piosenkę "Puszek Okruszek".
Przedszkolaki w podziękowaniu za występy otrzymały słodkie niespodzianki, następnie wraz z Rodzicami korzystały z różnego rodzaju atrakcji dla nich przygotowanych.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

30.05.2013
EDYTA OLSZEWSKA-KWIEK