Magdalena Biedermann- laureatką Plebiscytu Gazety Krakowskiej  undefined

Magdalena Biedermann- laureatką Plebiscytu Gazety Krakowskiej

Dzięki licznym głosom oddanym przez rodziców naszych przedszkolaków oraz innych sympatyków talentu pedagogicznego Pani Magdalena zdobyła III miejsce wśród nauczycieli przedszkoli powiatu chrzanowskiego.
Pani Magda jest niezwykle usatysfakcjonowana zarówno nominacją do tytułu, jak i uzyskanym wynikiem. Wszyscy jesteśmy z Nej bardzo dumni i składamy serdeczne gratulacje.
Nauczyciel przedszkola, bo tak poprawnie brzmi nazwa tego zawodu, ostatnio zbyt często niewłaściwie nazywanego "przedszkolanka" niestety nawet przez autorów plebiscytu, to przewodnik, który jako jeden z pierwszych wprowadza młodziutkiego człowieka na ścieżkę zorganizowanego, systematycznego poznawania siebie i otaczającego świata.
Pod okiem nauczycielek przedszkola dzieci odkrywają swoją tożsamość, ujawniają talenty, poznają swoje możliwości, a przede wszystkim uczą się zgodnego współistnienia w grupie rówieśniczej. Takim znakomitym przewodnikiem jest właśnie pani Madzia.
Tajemnicą jej sukcesów w pracy z dziećmi, oprócz kompetencji merytorycznych są jej cechy osobowościowe, takie jak życzliwość, i poczucie humoru, konsekwencja w egzekwowaniu ustalonych zasad w grupie oraz nacisk na wyrabianie w dzieciach poczucia odpowiedzialności za realizację podjętych zadań. Pani Madzia jest wychowawcą kochającym, ale i wymagającym.
Cała społeczność Przedszkola Samorządowego nr 3 w Trzebini ma ogromna satysfakcję i cieszy się bardzo z sukcesu pani Magdaleny.
Mamy nadzieję, że dzięki temu plebiscytowi praca nauczyciela przedszkola, która z jednej strony jest trudna i odpowiedzialna, z drugiej fascynująca i satysfakcjonująca, zostanie bardziej zauważona i doceniona w społeczeństwie.

W imieniu Przedszkola i pani Magdaleny pięknie dziękujemy za zaufanie i oddanie głosów poparcia.
25.07.2018
Wieslawa Dudek