MAJÓWKA: "PO  POLSCE  Z  MAMĄ  I  TATĄ". undefined

MAJÓWKA: "PO POLSCE Z MAMĄ I TATĄ".

W sobotnie popołudnie, 26.05.2019r. w naszym przedszkolu po raz kolejny z okazji Dnia Mamy
i Taty odbyła się Majówka. Wiele radości i wzruszeń dostarczyły dzieci z naszego przedszkola swoim programem artystycznym "Po Polsce z mamą i tatą". Dzieci zaprezentowały rodzicom tańce – był trojak, kujawiak, polka, krakowiak. Wierszykami i piosenkami przedszkolaki zaprosiły wszystkich do zwiedzania naszego pięknego kraju.
Następnie na wszystkich czekały atrakcje - zabawy z animatorami zespołu: ANIMATOR POLSKA, pokazy taneczne z grupą FITART, malowanie farbami na folii "stretch" i rysowanie kolorowa kredą. Dzięki zaangażowaniu Rodziców można było skosztować przepysznych wypieków oraz sałatek. Nasze panie kucharki częstowały wspaniałą grochówką, smażoną kiełbaską, smakowitym bigosem i pysznym chlebkiem ze smalcem i kiszonym ogórkiem.
Było to wspaniałe popołudnie pełne słońca, radości, nowych doświadczeń i wspólnej zabawy. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie naszej przedszkolnej uroczystości. Do zobaczenia na następnej Majówce w przyszłym roku!!!
26.05.2019