Mali aktorzy (13.03.2014r.) undefined

Mali aktorzy (13.03.2014r.)

W ramach cyklu zajęć o sztuce, przedszkolaki z zerówki zamieniły się dziś w aktorów. Mieli do dyspozycji scenę, pacynki i głowę pełną pomysłów. Ochotnicy w parach wymyślali i przedstawiali swoje bajki. Fabuły poszczególnych bajek były wciągające i bardzo pomysłowe. Nie zabrakło również interakcji z publicznością. Była m.in.: "Bajka o księżniczce, smoku i rycerzu" w wykonaniu Huberta i Natalki P., była bajka o "Piesku biciku" prezentowana przez Zosię i Klaudię W. oraz wiele innych zabawnych przedstawień. Widownia zachowywał się jak w prawdziwym teatrze, w skupieniu i z uśmiechem od ucha do ucha dzieci oglądały sztuki przedstawiane przez swoich rówieśników. Nie zabrakło gromkich braw dla wszystkich aktorów.
13.03.2014
Ewelina Zambrowska