MALUSZKI W ZAKŁADZIE KRAWIECKIM - 21 lsitopad 2017r. undefined
Dzień Kota

MALUSZKI W ZAKŁADZIE KRAWIECKIM - 21 lsitopad 2017r.

Najmłodsza grupa przedszkolaków w ramach projektu edukacyjnego "Przedszkolaki poznają zawody" wybrała się na wycieczkę do pobliskiego zakładu krawieckiego "Styl". Podczas tej wizyty dzieci mogły obejrzeć wyposażenie małego zakładu krawieckiego oraz zobaczyć sposób działania urządzeń i przyborów, jakimi posługuje się krawcowa. Dzięki uprzejmości pracowników zakładu oraz pani Kamili Mrowiec z pracowni w Bielsku dzieci mogły pomóc w uszyciu misia, który będzie wędrował po całej Polsce i po domach przedszkolaków w ramach projektu "Mały miś w świecie wielkiej literatury".
Spotkanie w zakładzie krawieckim dostarczyło przedszkolakom dużo wrażeń i nowych wiadomości, a zakończyło się miłą niespodzianką – dzieci zostały obdarowane czterema misiami oraz słodkościami.

Bardzo dziękujemy Pani Annie Wojtas za przybliżenie tajników swojej pracy oraz za serdeczne przyjęcie.
Danuta Błachut