MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY undefined

MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY

Grupa "PSZCZÓŁKI" realizuje MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EDUKACYJNY: "MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY". Celem głównym projektu jest rozwijanie i promowanie czytelnictwa zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego oraz kierunkami polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2018/2019.
W związku z tym 18 marca 2019r. odwiedziła nas pani Ewa Charytanowicz, przedstawicielka MAC Edukacja, która przeczytała dzieciom bajkę "Fistaszki. Charlie Brown nigdy się nie poddaje" powstałą na podstawie komiksu "Fistaszki" Charlesa M. Schulza.
Bohater książki Charlie Brown zawsze daje z siebie wszystko, kiedy gra w piłkę czy puszcza latawiec. Mimo to często spotykają go porażki. Gdy w sąsiedztwie zamieszkuje pewna mała ruda dziewczynka, postanawia się z nią zaprzyjaźnić. Niestety, zamiast zrobić na niej wrażenie, tylko się ośmiesza… I już prawie rezygnuje ze swoich planów, gdy odkrywa coś bardzo ważnego, że: NIGDY, PRZENIGDY NIE WOLNO SIĘ PODDAWAĆ!
Przedszkole Markowicze