"MAŁY  MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY" undefined

"MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY"

Przedszkolaki z grupy "Pszczółki" wraz z wychowawczynią P. Renatą Kisiel wzięły udział w projekcie "Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury". Głównym celem projektu było rozwijanie i promowanie czytelnictwa u dzieci, zachęcanie dorosłych do głośnego czytania dzieciom, budzenie zaciekawienia książką przez zabawy, piosenki, twórczość plastyczną. Miś każdego dnia był u innego dziecka wyposażony był w dzienniczek do którego nauczyciel wkleił ilustrację misia, dzieci wybrały imię. Rodzice czytali bajkę misiowi, dzieci rysowały rysunek dla misia i bawiły się z misiem. Każdy przedszkolak miał okazję pochwalić się swoim rysunkiem na forum grupy, opowiedzieć jaką bajkę czy wiersz słuchał, a z zebranych rysunków powstała książka z ilustracjami. Dzieci były bardzo zadowolone cieszyły się z możliwości wzięcia misia do domu, zaopiekowania się nim.
Projekt zakończył się wręczeniem dyplomów oraz podziękowaniem dla rodziców.

04.07.2019
Małgorzata Górka