Mamo! Tato! Chodźcie z nami! Damy Wam łąkę. - Dzień Rodziny w grupie "Muchomorki. undefined
Dzień Matki

Mama i tata, to osoby, które odgrywają w naszym życiu ogromną rolę. Dlatego też dzieci z grupy "Muchomorki" upamiętniły Dzień Mamy i Dzień Taty w czwartek, 9 czerwca. W tym dniu sala "Muchomorków zmieniła się w piękną salę bankietową. Udekorowana kwiatami wyglądała jak prawdziwa łąka, którą dzieci chciały dać Rodzicom.
Dzieci przedstawiły rodzicom piękne wierszyki dotyczące Mamy i Taty. Następnie zaśpiewały piosenkę pt.: "Moja wesoła rodzinka" i zatańczyły choreografię do piosenki "Summer Nights" z musicalu Grease, stworzoną przez Panią Katarzynę Kamrowską podczas zajęć z rytmiki.
Na koniec dzieci zaśpiewały uroczyste "Sto lat" i wręczyły własnoręcznie wykonane laurki.
Po części oficjalnej dzieci wraz z rodzicami zasiadły do pysznego poczęstunku przygotowanego przez rodziców.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tak pięknej uroczystości.
21.06.2016
Halina Bławat