MAMY NOWY PLAC ZABAW undefined

MAMY NOWY PLAC ZABAW

Piątek 11 października był szczególnym dniem dla naszego przedszkola. Wreszcie mamy nowy plac zbaw na który tak długo czekały wszystkie przedszkolaki. Za sprawą dofinansowania w ramach konkursu ogłoszonego przez prezydenta naszego miasta mogliśmy pozwolić sobie na taka inwestycję /koszt 19.409 zł, dofinansowanie 14 tyś/
Uroczystego otwarcia dokonał Pan Prezydent Mieczysław Kieca w towarzystwie wielu znakomitych gości.
Tego dnia także nasze przedszkole "zyskało przyjaciela". Honorowy tytuł "Oficjalnego Przyjaciela Przedszkola" nadano Zakładowi Przetwórstwa Mięsnego Tomaszny z Wodzisławia Śląskiego. W imieniu firmy certyfikat z rąk prezydenta odebrał Pan Adam Tomaszny.
Trzecim ważnym wydarzeniem było otwarcie nowej klatki ewakuacyjnej do sali 3-4 latków, którą osobiście pobłogosławił Ksiądz Dziekan Bogusław Płonka.
20.10.2013
Katarzyna Dąbrowa