MARCHEWKOWY DZIEŃ W CZTEROLATKACH undefined

MARCHEWKOWY DZIEŃ W CZTEROLATKACH

2 października 4-latki obchodziły urodziny marchewki. Od samego rana w przedszkolu zrobiło się pomarańczowo :) przedszkolaki zadbały o wystrój sali, same również pamiętały żeby założyć tego dnia "coś" marchewkowego.
A co było dalej? Dzieci miały pełne ręce roboty i całe mnóstwo atrakcji - były marchewkowe kolorowanki, układanki, wyklejanki, układanie marchewkowych obrazków.
Przedszkolaki z radością chrupały marchewki i piły świeży marchewkowy soczek. Podzieliły się witaminkami z pracownikami przedszkola i wzmocniły organizmy starszych kolegów z grupy sześciolatków, którzy właśnie zakończyli zajęcia w ogrodzie przedszkolnym :)
Nie zabrakło również wesołych zabaw i tańców, jak na każdym urodzinowym spotkaniu :)
06.10.2013
Monika Borecka