Masterchef - Mali Kucharze undefined

Masterchef - Mali Kucharze

13 czerwca 2019 roku w naszym przedszkolu odbył się konkurs kulinarny dla rodziców i dzieci "Masterchef - Mali Kucharze".
W konkursie wzięło udział 11 dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Zadaniem było przygotowanie wspólnie z rodzicami zdrowe potrawę lub deser. Dania zostały przygotowane w domu i dostarczone do przedszkola w dzień konkursu. Wykorzystując piękną pogodę wszystkie grupy zebrały się na placu przedszkolnym. Wszyscy oglądali przygotowane desery, a Panie opowiedziały z czego zostały zrobione, dodatkowo przypominając, że nie trzeba cukru, aby coś było zdrowe, słodkie i smaczne.
Następnie jury w skład, który wchodziły nauczycielki przedszkola oraz mama jednej wychowanki, dokonało degustacji i oceny. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na zakończeniu roku szkolnego.
Na dowód przyrządzenia dania przez uczestników otrzymaliśmy zdjęcia.
Mamy nadzieję, że wspólne przygotowywanie przyniesionych dań było wspaniałą zabawą, a także okazją do spędzenia czasu razem.

Agnieszka Błaszczyk

nauczycielki PPSkorogoszcz