MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS WIEDZY PT: "BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK DZIŚ" - 07.04.2017r. undefined
Dzień Kota

7 04 2017, dwójka Starszaków: Martynka i Antoś, reprezentowali nasze przedszkole w IV Międzyprzedszkolnym Konkursie Wiedzy pt. "Bezpieczny Przedszkolak Dziś- bezpieczne społeczeństwo Jutro". Konkurs zorganizowało Przedszkole nr 6 w Żywcu pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta, pana Antoniego Szlagona. Głównym celem konkursu było: sprawdzenie wiedzy przedszkolaków zakresu bezpieczeństwa i odpowiedniego zachowania się w różnych sytuacjach i rozwijanie umiejętności efektywnego współdziałania w grupie.
Nasi reprezentanci poradzili sobie wyśmienicie we wszystkich konkurencjach. Gratulujemy!
12.04.2017
Danuta Błachut