MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD PIOSENKI "MY SIĘ ZIMY NIE BOIMY, NAWET BARDZO JĄ LUBIMY" undefined

30 stycznia 2013 w Przedszkolu Nr 54 w Lublinie, dzieci z kilkunastu lubelskich przedszkoli opisywały piosenką, tańcem i muzyką uroki zimy. Na scenie pojawiały się bałwanki, śnieżynki, koniki, zajączki, tancerki samby, dzwoniły dzwoneczki, janczary. Wiele emocji wzbudził konkurs na kostium Pani Zimy. Roztańczony korowód Zim wzbudził aplauz zebranej publiczności.

Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy "Motylki": Mateusz, Oliwia, Maja, Karolina, Szymon śpiewając piosenkę pt. "Jedzie zima". W rolę Pani Zimy wcieliła się Karolina.

Wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymali dyplomy i upominki. Dzieciom gratulujemy radości ze śpiewania !!!
05.02.2013
Nauczycielki Przedszkola