Miejsko-Gminny Minifestiwal Piosenki Przedszkolnej undefined

Miejsko-Gminny Minifestiwal Piosenki Przedszkolnej

Dnia 08.05.2014 r. nasze przedszkole już po raz kolejny brało udział w Miejsko-Gminnym Minifestiwalu Piosenki Przedszkolnej, który odbył się w MDK w Dobrodzieniu. W tym roku nasze przedszkole reprezentowali:

Dominik Bednorz - piosenka pt. ,,Sadzimy kwiaty"
Bartosz Wieczorek - piosenka pt. ,,Dżungla"
Marta Hadzik - piosenka pt. ,,Przedszkolaki"

Przedszkolaki zostały podzielone na 3 grupy wiekowe, w których rywalizowały. Wszystkie dzieci bardzo ładnie się zaprezentowały, przełamując przede wszystkim strach przed występem na scenie przed dużą publicznością. Dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz pamiątkowymi dyplomami i książeczkami.

Natomiast nasz przedszkolak Dominik Bednorz za przepiękne wykonanie piosenki pt. ,,Sadzimy kwiaty" otrzymał wyróżnienie w swojej grupie wiekowej!

DOMINIKOWI, BARTOSZOWI ORAZ MARCIE SERDECZNIE GRATULUJEMY UDANEGO WYSTĘPU I DZIĘKUJEMY ZA PIĘKNE REPREZENTOWANIE NASZEGO PRZEDSZKOLA!

08.05.2014
Kasia _