Mikołaj undefined

Mikołaj

5 grudnia nasze przedszkolaki odwiedził wyjątkowy gość- Święty Mikołaj. W oczekiwaniu na Mikołaja wszyscy dzielnie brali udział w zabawach i zadaniach jakie Święty umieścił w liście, który dostała Pani Ola, która w tym roku była łącznikiem z Biegunem Północnym :). Po wykonaniu wszystkich zadań przyszła pora na występy dzieci przed Mikołajem. Krasnale zaśpiewały piękną piosenkę, Puchatki wyrecytowały wiersz, a Smerfy zaśpiewały piosenkę i zaprosiły Mikołaja do wspólnej zabawy. Po krótkich występach artystycznych , nadszedł wyczekiwany moment wręczenia prezentów wszystkim grzecznym dzieciom. Na koniec pożegnaliśmy Mikołaja życząc mu dużo zdrowia i siły, oraz żeby nie zapomniał o nas w przyszłym roku!

10.01.2020
Renata Dubiel