MIKOŁAJ W GRUPIE PIĘCIOLATKÓW undefined

MIKOŁAJ W GRUPIE PIĘCIOLATKÓW

Już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka Św. Mikołaja. To nic, że brakuje białego puchu, Mikołaj na pewno do nas przyjedzie pocieszały się dzieci, bo w tym roku czekały na niego nieco dłużej.

Nareszcie, zaraz po podwieczorku w asyście uroczej Śnieżynki, przybył do Przedszkola Św. Mikołaj. Na jego wizytę dzieci chętnie się przygotowały, powitały Go piosenką i wierszem! Nic się tak nie liczyło jak prezent! Och żeby Mikołaj podarował go jak najszybciej! Ale co to? czyżby brakło prezentów?

Z rozmowy z Mikołąjem wyszło na jaw, że nie wszystkie dzieci były naprawdę grzeczne, okazało się, że Mikołaj naprawdę wszystko widzi i wszystko wie! Dobrze wiedział, które dzieci nie zawsze bywają grzeczne, miłe dla innych, którym nie chce się sprzątać zabawek! Uf…. dobrze, że Śnieżynka uratowała całą sytuację, szybciutko wyczarowała prezenty, a dzieci zapewniły Mikołaja, że od dziś będą się starały zachowywać grzecznie w domu i w przedszkolu. Na koniec dzieci zatańczyły i zaśpiewały Mikołajowi z żalem go żegnając i wołając za nim Do zobaczenia za rok…! Na pewno będziemy na Ciebie czekać!!

K. Gaudyn

Zapraszamy do obejrzenia całej galerii zdjęć klikając TUTAJ

08.12.2013
Przedszkole Dojazdów