Mikołaj w przedszkolu undefined

Mikołaj w przedszkolu

Czerwono się zrobiło dzisiaj w przedszkolu od Mikołajkowych czapek, które na spotkanie z Mikołajem założyły przedszkolaki. Już od samego rana z niecierpliwością czekały na zaproszonego gościa. Gdy tylko Mikołaj wszedł do sali na buziach dzieci pojawił uśmiech. Wszystkie dzieci były pod wrażeniem wspaniałego gościa. Jednak zanim Mikołaj przystąpił do rozdawania prezentów, każda grupa powitała wspaniałego gościa krótką częścią artystyczną.
Po wspaniałych występach nadszedł chyba najbardziej oczekiwany przez dzieci moment -rozdawanie prezentów! Każde dziecko otrzymało prezent, w którym były zabawki oraz słodycze.
Następnie wszystkie dzieci podziękowały za prezenty i pożegnały Mikołaja.
Nauczycielki i dzieci składają serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za zorganizowanie "Mikołaja"

06.12.2013
Edyta Partyka