Mikołaj w Przedszkolu - niezwykłe spotkanie! undefined

Mikołaj w Przedszkolu - niezwykłe spotkanie!

Nadszedł długo oczekiwany przez wszystkich przedszkolaków dzień :) Dzień, w którym miał nas odwiedzić niezwykły gość - Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów :)

Zanim jednak przybył wysłał Śnieżynkę, która przygotowała dzieci na spotkanie z Mikołajem, a przede wszystkim sprawdziła czy wszyscy byli grzeczni i czy przypadkiem ktoś nie powinien dostać rózgi... ale przecież w naszym Przedszkolu są same grzeczne dzieci i nikt na rózgę nie zasłużył :)

Kiedy Śnieżynka upewniła się, że wszyscy zasługują na wymarzony prezent zjawił się najważniejszy gość. Mikołaj razem z dziećmi śpiewał, tańczył i...rozdawał prezenty :) co było dla dzieci największą atrakcją, zwłaszcza ich rozpakowywanie. Tyle dziecięcej radości na raz i nic więcej nie potrzeba!

Spotkanie przebiegało w ciepłej, rodzinnej i świątecznej atmosferze co przypieczętowaliśmy uściśnięciem dłoni :)

Życzymy wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT!!! :)

22.12.2012
Aneta Strzeszewska