MIKOŁAJKI undefined

Święty Mikołaj w naszym przedszkolu.
Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 4 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego przedszkola. Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Każda grupa wykonuje bardzo ciekawe prace plastyczne, na których oczywiście króluje Mikołaj. Oprócz prac plastycznych, wszystkie grupy przygotowują piosenkę lub wiersz, które mogły zaprezentować przed tak wyjątkową osobą. Dzieci uwielbiają te przygotowania i mimo, że zajmują im one wiele czasu, robią to z wielką przyjemnością. Nasz gość zaczął swoją wizytę od naszych najmłodszych. Dzieci z grupy "Sówki" pierwszy raz witały Mikołaja w Przedszkolu. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie.
Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym dzieciom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków, a niektórzy z nich już od jutra nie będą mogli doczekać się kolejnej Jego wizyty. Dziękujemy bardzo serdecznie Radzie Rodziców za zaangażowanie w organizacji tego dnia i zaproszenie Mikołaja.
Małgorzata Górka