MIKOŁAJKI STARSZAKI undefined

MIKOŁAJKI STARSZAKI

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszych starszaków z grupy Sowy. Wszystkie dzieci aktywnie uczestniczyły w przygotowanych zabawach. Po zakończonych zabawach dzieci nasłuchiwały dźwięków dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyły o tym, że do przedszkola zbliża się Święty Mikołaj. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy zbliżyły się blisko Św. Mikołaja- troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła dzieciom dużo radości. Wizyta ta na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków, a niektórzy z nich już od jutra nie będą mogli doczekać się kolejnej jego wizyty.
Michalina Przewoźnik