"mini- KUCHENNE REWOLUCJE". undefined
Dzień Transplantacji

"mini- KUCHENNE REWOLUCJE".

Pragnęliśmy w ten sposób czynnie włączyć się w przygotowanie poczęstunku dla zaproszonych gości. Zapach pieczonych ciasteczek rozchodził się po całym przedszkolu a ich widok sprawił, że nie mogliśmy oprzeć się pokusie i .... część wypieków skosztowaliśmy od razu:)
Zajęcia kulinarne w naszej grupie zawsze sprawiają dzieciom wiele radości:) Dają one możliwość poznania łatwych przepisów i zachęcają dzieci do własnoręcznych wypieków:) Mali kucharze nabywają nowe "smaczne" doświadczenia oraz doskonalą czynności związane z samoobsługą.
Wychodząc naprzeciw kulinarnym zainteresowaniom naszych wychowanków będziemy kontynuować cykl zajęć o tej tematyce. Kto wie, czy te "mini - KUCHENNE REWOLUCJE" w naszej grupie z czasem nie przerodzą się w interesujące hobby? Rodzice - pozwólcie od czasu do czasu swoim dzieciom na małe szaleństwa w kuchni, gdyż nie ma lepszego sposobu na naukę, niż samodzielne odkrywanie i działanie.

30.01.2014
Agnieszka Ambrożkiewicz